Mini Cursus module 7 – De Basis van het Genereren van Verkeer

We zijn nooit een fan geweest van een bepaalde manier van backlinken – die waar jij of iemand anders een hele stapel artikelen schrijft die je dan publiceert op sites met artikelen, zoals Ezine, Squidoo of Hubpages. De bedoeling is dan dat je een backlink krijgt naar jouw website. Het kost je veel tijd en moeite om die artikelen te schrijven om ze dan uiteindelijk terug te zien op websites van andere mensen, waarbij je dan nog maar moet afwachten of jouw links en de oh zo belangrijke tekst onder je link wordt gehandhaafd.

WordPress en de kracht van interne links

Geld en tijd besteden aan het (laten) schrijven van hoge kwaliteitsartikelen voor je eigen site is wèl logisch. Als je dit doet, zullen de website trafficvele links – waar je in eerste instantie naar op zoek was – vanzelf komen. WordPress zal je van vele interne links voorzien, met de juiste linktekst. Maar dan moet WordPress wel goed geconfigureerd zijn. Deze interne links helpen je met het veroveren van een plaatsje op de eerste pagina’s van de Google ranglijsten. Als je je teksten dan ook nog volgens de SEO methode schrijft, heb je niet veel inkomende links meer nodig. De links die je daarna alsnog wilt creëren, vereisen minder creatieve inspanning.

Besteedt iedereen zijn geschreven inhoud uit?

Uitbesteden van het schrijven van je inhoud is een eenvoudige optie, maar niet altijd de beste. Als je dit werk uitbesteedt, is het mogelijk dat er minder passie en creativiteit in de artikelen komt – en dus op je site. Daarom moet je met zorg een schrijver uitkiezen, als je besluit tot uitbesteding. Je zou veel geld verspillen met het plaatsen van artikelen op je website die niet zozeer informatief zijn, maar meer een herschreven herhaling van informatie.

Bovendien kan het juist inspirerend werken om zelf alle kennis en informatie die je hebt over je product of service op te schrijven. Denk dus goed na of dit een taak is voor jezelf (heb je er de tijd voor en vertrouw je jezelf dat schrijven toe) of dat je het schrijven uitbesteedt aan een professionele schrijver.

Scroll naar boven